301

 

ORLANDO Turunuz esnasında isteğe bağlı olarak görülecek  yerler şöyle ki;

Sea World :Misafirlerimiz bu turda  dünyanın en büyük su parkını görme imkanına sahip olacaklar. Burada  özel eğitimli fokların, balinaların, yunusların ve deniz aslanlarının görülmeğe değer şovları segilenmektedir.

Orlando Outlet Alışveriş Gezisi : Alış veriş yapamak isteyen misafirlerimize fabrika satış mağazalarından indirimli alışveriş yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Disneyland (Magic Kingdom) : MisafirlerimizDisneyland Parkı’nda dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görüp, muhteşem şovları ve ünlü Disney yürüyüşünü seyredebilirler.

Epcot Center : Yarının dünyasının canlandırıldığı bu parka misafirlerimiz tek kelime ile hayran olacaktadırlar. EPCOT merkezi, Orlando’yı kaplayan dev hayvan temalı parkın, uzak ara en ilgi çekici kısmını oluşturur. EPCOT ismi ‘Experimental Prototype Community of Tomorrow’ (Yarının deneysel prototipleri topluluğu) anlamına gelmektedir.

Orlando Universal Studios : Misafirlerimiz bu turda ünlü Universal Film stüdyolarında çevrilen filmlerin setlerini, macera adasını, E.T ve Jaws gibi ünlü filmlerin nasıl çekildiğini, film hilelerini, çeşitli film karakterlerini görme imkanı bulurlar.

Islands of Adventure Gezisi : Çizgi film kahramanlarının ve çocuk

hikayelerinin hayata geldiği ve misafirlerimizin roller-coaster (inişli çıkışlı heyecan treni) binebileceği bir parktır.

Legoland Florida : Orlando’nun en yeni parklarından biri. 2-12 yaş arası çocuklar ve Lego fanları için tavsiye edilen park.

Kennedy Uzay Merkezi :  1968′ den beri NASA’nın tüm insanlı uzay uçuşlarında kullanılmış Kennedy Uzay Merkezi gezimizde, ABD’ nin uzay teknolojisinde kullandığı roket, füzeler ve füze rampaları görülecek ve pek çok bilgi görsel ve sergiler eşliğinde alınacak.

Key West Gezisi : MisafirlerimizFlorida’nın en güney ucunda bulunan Key West’e onlarca adadan ve yedi millik Maraton Köprüsü’nden geçerek ulaşırlar ve burada hoşça vakit geçirebilirler.

Aynı zamanda Miami’ye yapılan panoramik şehir gezisinde ise genellikle misafirlerimiz tarafında ilgi çeken bölgeler şöyledir;  Coconut Grove, Coral Gables, Biltmore Oteli, ünlülerin evlerinin bulunduğu semtler, Küçük Havana Mahallesi, South Beach, Bayside  v.b