290

Rehberlik

  • Amerika`da rehberlik hizmetleri başta New York, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Miami, Washington DC olmak üzere ABD’deki Uluslararası Fuarlara katılacak olan iş adamlarımıza tercümanlık ve turistik amaçlı gezi rehberliğinikapsamaktadir.
  • Aynı şekilde ABD’de havaalanı karşılasma ve havaalanına uğurlama, konaklama ve tercümanlık hizmeti Amerika`da rehberlik hizmetlerimiz kapsamındadır.
  • America Tours Amerika’da rehberlik hizmetleriyle sizlerin ABD’ye uyum süreci ve benzeri ihtiyaçların en kısa sürede, ekonomik ve etkin bir biçimde sağlanmasında sizlere yardımcı olmaktadır.
  • ABD’yi ilk kez ziyaret edecek olanların buraya hızlı ve kolay bir şekilde adapte olabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan tercümanlık ve Amerika’da rehberlik hizmetlerimiz özellikle vakti sınırlı ziyaretçiler olan iş adamlarımıza yöneliktir.
  • America Tours’un ABD’de rehberlik hizmetlerini sizlere sunan güvenilir, deneyimli, güleryüzlü, Türkçe bilen tercüman rehberi sizi Havaalanı’na inişinizde bulunduğunuz terminalden karşılar. Ekonomik ücretleri ile istenildiğinde haftada 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz personelimiz sizi en güvenli ve kestirme yoldan gidilecek olan adrese ulaşımınızı sağlar. İsteğiniz doğrultusunda konaklama yapılacak yerin giriş işlemlerinde de sizlere yardım eder.
  • Temel prensibimiz, yabancı bir ülkede normalde öğrenilmesi bir hayli zaman isteyen ve yurtdışı deneyimi az olanlar için zorlayıcı olabilecek durumları tercümanlık ve Amerika’da rehberlik hizmetleriyle basit, seri ve en ekonomik bir biçimde çözmektir.
  • Bu sebeple ABD’ye seyahatiniz başlamadan önce biz sizlere oryantasyon hizmetimizi Türkiye’de vermekteyiz. Aynı şekilde ABD`de bize ihtiyacınız olduğu herhangi bir durumda da biz zaten tercümanlık ve Amerika’da rehberlik hizmetlerimizle sizin yanınızdayız. Aklınıza takılan herhangi bir soruda cevap almak için size bir e-mail mesafesindeyiz.