Neden Academic America

  • Kanada ve Amerika`da rehberlik hizmetleri başta New York, Los Angeles ve Chicago olmak üzere KANADA ve ABD’deki Uluslararası Fuarlara katılacak olan iş adamlarımıza tercümanlık ve turistik amaçlı gezi rehberliğini kapsamaktadır.
  • Aynı şekilde hem Kanada’da hem de New York, Los Angeles ve Chicago’da havaalanı karşılasma ve havaalanına uğurlama, konaklama ve tercümanlık hizmeti Amerika`da rehberlik hizmetlerimiz kapsamındadır.
  • Academic America Kanada’da ve Amerika’da rehberlik hizmetleriyle sizlerin Amerika`ya uyum süreci ve benzeri ihtiyaçların en kısa sürede, ekonomik ve etkin bir biçimde sağlanmasında sizlere yardımcı olmaktadır.
  • Kanada ve Amerika’yı ilk kez ziyaret edecek olanların buraya hızlı ve kolay bir şekilde adapte olabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan tercümanlık ve Kanada ve Amerika’da rehberlik hizmetlerimiz özellikle vakti sınırlı ziyaretçiler olan iş adamlarımıza yöneliktir.
  • Academic America’nın Kanada’da ve Amerika’da rehberlik hizmetlerini sizlere sunan güvenilir, deneyimli, güleryüzlü, Türkçe bilen tercüman rehberi sizi Amerika’da havaalanına inişinizde bulunduğunuz terminalden karşılar. Ekonomik ücretleri ile istenildiğinde haftada 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz personelimiz sizi en güvenli ve kestirme yoldan gidilecek olan adrese ulaşımınızı sağlar. İsteğiniz doğrultusunda konaklama yapılacak yerin giriş işlemlerinde de sizlere yardım eder.
  • Academic America’nın temel prensibi, yabancı bir ülkede normalde öğrenilmesi bir hayli zaman isteyen ve yurtdışı deneyimi az olanlar için zorlayıcı olabilecek durumları tercümanlık ve Amerika’da rehberlik hizmetleriyle basit, seri ve en ekonomik bir biçimde çözmektir.
  • Bu sebeple KANADA ve ABD’de başta New York, Los Angeles ve Chicago olmak üzere seyahatiniz başlamadan önce biz sizlere oryantasyon hizmetimizi Türkiye’de vermekteyiz. Aynı şekilde Amerika`da bize ihtiyacınız olduğu herhangi bir durumda da biz zaten tercümanlık ve Amerika’da rehberlik hizmetlerimizle sizin yanınızdayız. Aklınıza takılan herhangi bir soruda cevap almak için size bir e-mail mesafesindeyiz.
  • Amerika’da Eğitim içinse web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

www.academicamerica.net

www.amerikaegitimdanismanligi.com