2

Amerika’da Yaz Okulu

Amerika’daki Yaz Okulları, yurtdışında hem kısa süreli bir tatil hem de ingilizce öğrenme veya geliştirmek amaçlı olarak kendiniz ve kariyeriniz için çok uygun mükemmel bir fırsattır.

Sizlerin istekleriniz, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağımız yurtdışı Dil Okulları seçeneklerinizi vakit kaybetmeden değerlendirmelisiniz. Çünkü bu yurtdışı Yaz Programımız tam size gore olacak.

•Yurtdışı Yaz Programlarımız sayesinde sadece sabahları ve öğlenleri eğitim alırken, öğleden sonralarınız size ait olur.

•Aynı zamanda da hem Chicago`daki ücretsiz aktivitelerden yararlanır hem de günlük hayatın içinde ingilizcenizi pratik yaparak geliştirirsiniz.
Amerika’daki Yaz Okulumuz, öğrencilerimizin yurtdışında hem eğlenceli kısa süreli bir tatil yapması hem de ingilizce öğrenme veya geliştirmesi amaçlı hazırlanmış olan programlarımızdır. Yaz Programlarımız sizlerin istekleriniz, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çocuklarınız için hazırlayacağımız yurtdışı Dil Okulları ve YAZ KAMPLARI seçeneklerinizi vakit kaybetmeden değerlendirmelisiniz. Çünkü “Yaz Okulumuz” tam da onlara göre.

Amerika’daki Yaz Okulumuz 15-18 yaş grubu arası isteğe bağlı olarak 3 haftan 6 haftaya kadar değişen seçeneklerle değişmektedir. Yaz Okulumuz öğrencilerimize tam pansiyon konaklama imkanı sunmaktadır.

6 Haftalık Yaz Okulumuz 5950$’dır.

Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri 1 Temmuz – 15 Ağustos 2013
Konsolosluktan Vize randevusu için 6 ile 8 hafta öncesinden randevu alınmalıdır.