289

ABD’de Tercümanlık Hizmetleri

ABD`de başta New York, Los Angeles ve Chicago olmak üzere ABD’deki Uluslararası Fuarlara katılacak olan iş adamlarımıza tercümanlık ve turistik amaçlı gezi rehberliği yapılmaktadır.

Aynı şekilde Amerika’da havaalanı karşılasma ve havaalanına uğurlama, konaklama, tercümanlık, rehberlik hizmetleriyle birlikte Amerika’ya uyum süreci ve benzeri ihtiyaçların en kısa sürede, ekonomik ve etkin bir biçimde sağlanmasında yardımcı olmaktayız.

Academic America’nın güvenilir, deneyimli, güleryüzlü, Türkçe bilen tercüman rehberi sizi Amerika’da Havaalanı’na inişinizde bulunduğunuz terminalden karşılar. Ekonomik ücretleri ile istenildiğinde haftada 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz personelimiz sizi en güvenli ve kestirme yoldan gidilecek olan adrese ulaşımınızı sağlar. İsteğiniz doğrultusunda konaklama yapılacak yerin giriş işlemlerinde de sizlere yardım eder.

Amerika’yı ilk kez ziyaret edecek olanların buraya hızlı ve kolay bir şekilde adapte olabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan tercümanlık ve rehberlik hizmetlerimiz özellikle vakti sınırlı ziyaretçiler olan iş adamlarımıza yönelik için hazırlanmıştır.

Academic America’nın temel prensibi, yabancı bir ülkede normalde öğrenilmesi bir hayli zaman isteyen ve yurtdışı deneyimi az olanlar için zorlayıcı olabilecek durumları tercümanlık ve rehberlik hizmetleriyle basit, seri ve en ekonomik bir biçimde çözmektir.

Bu sebeple daha Amerika’ya seyahatiniz başlamadan önce biz sizlere oryantasyon hizmetimizi Türkiye’de vermekteyiz. Aynı şekilde Amerika’da bize ihtiyacınız olduğu herhangi bir durumda da biz zaten tercümanlık ve rehberlik hizmetlerimizle sizin yanınızdayız. Aklınıza takılan herhangi bir soruda cevap almak için size bir e-mail mesafesindeyiz.