mertisik3

Amerika’da Yaz Kampı

      Amerika’daki Yaz Kamplarımız, öğrencilerimizin yurtdışında hem eğlenceli kısa süreli bir tatil yapması hem de ingilizce öğrenme veya geliştirmesi amaçlı hazırlanmış olan programlarımızdır. Yaz Kampları sizlerin istekleriniz, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çocuklarınız için hazırlayacağımız yurtdışı Dil Okulları ve YAZ KAMPLARI seçeneklerinizi vakit kaybetmeden değerlendirmelisiniz. Çünkü “Yaz Kampları” tam da onlara göre.

Öğrencilerimiz Yaz Kamplarında gün içerisinde yapılmakta olan birbirinden farklı ve eğlenceli sportif aktivite içerikli oyunlara ve aktif bir şekilde de derslerine katılarak sürekli bir biçimde ingilizceyi pratik yapma şansını yakalamış olacaklardır. Aynı zamanda Yaz Kamplarında çeşitli projelere katılaraktan da (doğa, sanat v.b) hem sorumluluk almış olacaklar hem de özgüvenleri daha da gelişecektir.

Amerika’daki Yaz Kamplarımız 11-17 yaş grubu arası isteğe bağlı olarak 2 haftan 2 aya kadar değişen seçeneklerle değişmektedir. Yaz Kamplarımız öğrencilerimize tam pansiyon konaklama imkanı sunmaktadır.

Kamp Aktivitelerimiz: Doğa Aktiviteleri ve gezi, atlı spor -Sportif Aktiviteler (Voleybol, Yüzme, Jimnastik, Masa Tenisi, Satranç)- Güzel Sanatlar: Resim, Müzik, Dans, El Becerileri, Kamp ateşi eğlenceleri v.b ile tabii ki geziler.

2 Aylık Yaz Kamplarımız 5950$’dır. 10 kişilik Gruplarda ise Grup Liderinin konaklaması ücretsizdir.
Kamp Tarihleri 1 Temmuz – 10 Ağustos 2012
Konsolosluktan Vize randevusu için 6 ile 8 hafta öncesinden randevu alınmalıdır.
*** Fotoğraflar için lütfen facebook sayfamızı ziyaret ediniz.