NY2

 

 

1.GÜN

AMERİKA yolculuğumuz öncesi siz değerli misafirlerimiz ile New York uçuşumuzdan 2 saat 30 dakika öncesinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bulunan AMERİCA TOURS özel ön check-in kontuarında buluşuyoruz.  Havaalanındaki bilet, pasaport ve bagaj işlemlerimiz sonrasında THY’nin tarifeli uçağımızla New York’a hareket ediyoruz. Yaklaşık  11 saatlik uçuşumuzun ardından New York JFK havaalanına varış ve çıkış işlemlerimiz sonrası alanda bizleri karşılayan yerel rehberimiz eşliğinde, grubumuzu bekleyen özel otobüslerimiz ile renkli ve New York’u tanıtan panoramik bir turla otelimize geçiyoruz. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde yapılacak yürüyüş turuna katılabilirler. Akşam yemeğimiz ise otelimize yürüme mesafesinde olan Benihana Restaurant’da olacaktır.

2.GÜN

Tüm gününüz New York’u keşfetmek için serbest. Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde yapılacak ekstra New York Şehir Turumuza katılabilirler. Bu gezi esnasında Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Centrer, Times Square, Battery Park başlıca göreceğimiz yerler arasında.  Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra düzenlediğimiz Özgürlük Anıtı ve Empire State Building Turumuza katılabilirler. Sonrasında akşam yemeği için otelin lobisinde buluşup, Heartland Brewery Restaurant’da alınacak yemek sonrası, geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

3.GÜN

Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile tam gün ekstra Woodburry Outlet Alışveriş Turu yapıyoruz.Tur sonrası otelimize dönüyoruz ve akşam saat 19:30’da yine arzu eden misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenen  akşam yemekli ve müzikli tekne turuna katılabilirler.

4.GÜN

Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ve rehberlerimizle birlikte Brooklyn Köprüsü ve Wall Street’e  yürüyüş turu yapıyoruz. Ardından da Hard Rock Cafe’de öğle yemeği yiyoruz.Otele dönüşümüz sonrasında serbest zaman.  Saat 18:00’de otelimizin lobisinde buluşma ve akşam yemeğini otelimizde yiyoruz. Saat 20:00’de ise ekstra olarak Broadway’in ünlü showlarından Mamma Mia’yı izlemek için Winter Garden Theatre gidiyoruz.

5.GÜN

Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenlediğimiz  Washington DC turu için hareket ediyoruz. New Jersey,Delaware ve Maryland eyaletlerinden geçerek ulaşacağımız Washington DC’ de Temsilciler Meclisi,Senato Binası, Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore anıtları göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimiz sonrası Kongre binası ve Beyaz saray’ı panoramik olarak göreceğiz.

Tur sonrası NY otelimize dönüyoruz.

Akşam yemeği için lobbyde buluşuyoruz,akşam yemeği Carmine’s restaurantta.

6.GÜN

Sabah saat 09:00 Kahvaltı ve odaların boşaltılması ve Havalimanına hareket. New York üzerinden Türk Hava Yolları ile İstanbul’ a yolculuğumuz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

7.GÜN

Uçuşta geçen gecenin ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’ na varış ve turumuzun sonu.