mickeyTur Tarihleri : 24 Kasım – 2 Aralık (8 Gece, 9 Gün)

1.GÜN New York

AMERİKA yolculuğumuz öncesi siz değerli misafirlerimiz ile New York uçuşumuzdan 2 saat 30 dakika öncesinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bulunan AMERİCA TOURS özel ön check-in kontuarında buluşuyoruz.  Havaalanındaki bilet, pasaport ve bagaj işlemlerimiz sonrasında THY’nin tarifeli uçağımızla New York’a hareket ediyoruz. Yaklaşık  11 saatlik uçuşumuzun ardından New York JFK havaalanına varış ve çıkış işlemlerimiz sonrası alanda bizleri karşılayan yerel rehberimiz eşliğinde, grubumuzu bekleyen özel otobüslerimiz ile renkli ve New York’u tanıtan panoramik bir turla otelimize geçiyoruz. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde yapılacak yürüyüş turuna katılabilirler. Akşam yemeğimiz ise otelimize yürüme mesafesinde olan Benihana Restaurant’da olacaktır.

2.GÜN New York

Tüm gününüz New York’u keşfetmek için serbest. Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde yapılacak ekstra New York Şehir Turumuza katılabilirler. Bu gezi esnasında Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Centrer, Times Square, Battery Park başlıca göreceğimiz yerler arasında.  Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra düzenlediğimiz Özgürlük Anıtı ve Empire State Building Turumuza katılabilirler. Sonrasında akşam yemeği için otelin lobisinde buluşup, Heartland Brewery Restaurant’da alınacak yemek sonrası, geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

3.GÜN New York

Sabah saat 09:00 Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile tam gün ekstra Woodburry Outlet Alışveriş Turu yapıyoruz.Tur sonrası otelimize dönüyoruz ve akşam saat 19:30’da yine arzu eden misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenen  akşam yemekli ve müzikli tekne turuna katılabilirler.

4.GÜN New York, Orlando

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden rehberimiz eşliğinde özel araçlarla havaalanı transferimiz başlıyor. New York’tan yerel hava yolları tarifeli uçuşla Orlando’ya hareket ediyoruz. Uçuşumuzun bitiminde özel otobüsümüzle otele transferimiz gerçekleşiyor ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen balinaların, yunusların , deniz aslanları ve fokların muhteşem gösterilerinin sunulduğu Sea World turumuza katlabilirler. Gezinin ardından akşam yemeğine gidiyoruz ve otelde konaklama.

5.GÜN Orlando

Sabah kahvaltı sonrası dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için de Universal Film Stüdyolarına gezi düzenliyoruz. Bu turda dünyanın en ünlü filmleri için bire bir boyutlarda yapılmış film platolarında kendinizi sanki filmin içersinde gibi hissedeceksiniz. Tur sonrası akşam yemeği ve otelde konaklama.

6.GÜN Orlando

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimizin katılımıyla süper eğlenceli  Walt Disney Magic Kingdom turuna rehberimiz eşliğinde gidiyoruz. Bu büyülü turda dünyaca bilinen şöhretli çizgi film karakterlerini ve hayranlık uyandıran gösterileri yerinde görme imkânına kavuşuyoruz. Gezimiz sonrasında akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7.GÜN Orlando, Miami

Sabah kahvaltısının ardından keyifli bir otobüs yolculuğu ile otelimizden Miami’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindeki Kennedy Uzay Üssüne uğruyoruz. Üs içerisindeki özel otobüslerle yapacağımız turu ardından Miami’ye varıyoruz ve panoramik şehir turumuz başlıyor.  Bu gezi sırasında görülecek yerler arasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside,  Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu Little Havana yer almaktadır.

Panoramik Tur sonrası alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak isteyenler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlediğimiz Miami’ de Tekne Gezisi’ne katılabilirler. Bu turda ise ünlü Hollywood yıldızlarının, basketball oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezi’ni tekneden görüp hayran kalacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

8.GÜN Miami

Sabah kahvaltısının sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlediğimiz Key West Turuna katılabilirler. Key West ABD’nin Florida eyaletinin en uç noktası olan ve okyanusun üzerinde adacıkların köprülerle bağlandığı şirin bir balıkçı kasabası. Burada hep birlikte Hemingway’in evini görüp alış veriş yapıyoruz. Tur sonrası akşam yemeği ve otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

9.GÜN Miami, New York, İstanbul

Otelde alacağımız son kahvaltıdan sonra odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından Miami Havaalanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra yerel hava yolları tarifeli uçuşuyla New York’a varıyoruz. Daha sonra da THY ile İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Uçakta geceyi geçiriyoruz.

10.GÜN İstanbul

Uçuşta geçen gecenin ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’ na varış ve turumuzun sonu.