boston miami family

Amerika’da Ailece hem tatil yapmaya hem de İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

“Famiy Program in USA” tüm ebeveynlerin Amerika’da çocuklarıyla birlikte katıldıkları ingilizce programlarımızdır. Florida’daki Fort Lauderdale ingilizce programımız çocukları 5 yaş ve üzeri, Boston’daki programımız ise 8 yaş ve üzeri ailelerimiz için tasarlanmıştır. Bir yandan Amerika’nın incisi Florida sahillerinin tadını çıkarırken bir yandan da ingilizceyi doğal ortamında konuşarak aile bireylerinin özellikle de çocuklarınızın İngilizce dil ve iletişim becerilerini geliştirin. Programın en büyük özelliği ebeveyn ve çocukların ders program saatlerinin birbirleriyle uyumlu olmasıdır.

fort lauderdale

Program boyunca dilerseniz bir rehberin eşliğinde, isterseniz araba kiralayarak örneğin Florida’da gezebileceğiniz yerlerden işte sadece birkaçı : Miami Beach, Orlando Disneyworld, Universal Studios, Daytona Beach, dünyanın uzaya açılan kapısı Kennedy Space Center, Amerika’nın güney en uç noktası Key West, Alış verişin merkezi Saw Grass Mills ve Orlando Premium Outlets veya hafta sonu yolcu gemisiyle Bahama Adaları.

 

Eğitimlerimiz 09:00 – 12:00 saatleri arası, haftada 15 saat ve her seviyeye uygun genel İngilizce programlarımızdan oluşmaktadır. Süre: Minimum 2 haftadır.

Çocuklar için İngilizce: 5-13 yaş arası çocuklar, Kids Club, çocuk İngilizce programına, 14 yaş ve üstü olan çocuklarımız ebeveyn / yetişkin İngilizce kurslarına katılırlar.

Ücret: Tüm İngilizce dersleri ve komple eşyalı apart dairelerde konaklama dahil birey başına haftalık 675 US$’dır. Daireler okula yakın konumdadır.

Genel Bilgiler :

Süre : En az 2 hafta
Öğrenci Sayısı : En az 2 aile üyesi
Program Tarihleri : 1 Haziran – 30 Ağustos
Program : P.tesi’den Perşembe’ye sabah 09:00 – 12:15 arası Cuma sabah 09:00 – 12:00 (öğlen) arası
Çocuk Yaşı : 5 ve üstü

İngilizce Kursları : Yaşları 5-12 arası çocuklar Çocuk İngilizcesi Kurslarına katılacaklar Yaşları 13 ve daha büyük olan çocuklar ebeveynleri /yetişkinler ile birlikte normal derslere katılacaklar.

  • Tam Paket fiyatı: Yaz: Öğrenci başına haftada 675$. Ücret, 150$ iade edilmeyen başvuru ücretini, okul ücretini ve konaklamayı kapsar.
  • Eşlik eden kişi: Yaz: Haftada 175 $. Includes $150$ iade edilmeyen başvuru ücretini ve kapsar. Kış:

Haftada $190. Includes $150$ iade edilmeyen başvuru ücretini ve kapsar.

  • Ek gece ücreti: Öğrenci başına 65$ .
  • Oda yükseltme fiyatı (haftalık) Studyo to 1-yatak odalı: 175$ 1-Yatak odalı ve 2-yatak odalı: 245$
  • Sigorta: Kişi başına haftada 20$ (iade edilmez).
  • Hava alanı transferi (tek yön–iade edilmez) Miami (MIA): 140$, herbir ek yolcu için 35$ , Fort Lauderdale(FLL): 75$, herbir ek yolcu için 25$.
  • Ücret, iade edilmeyen 150$ başvuru ücretini, okul ücretini ve konaklamayı kapsar.